Skip to content
Goed nieuws! Op dit moment is er géén wachttijd voor jongens- en meidencoaching!

Meiden met een Missie

Alles over Meiden met een Missie Ga mee. Uit je hoofd. In verbinding met je lijf.

Meiden met een Missie is een training voor meiden en jonge vrouwen die een traject volgen bij Expertisecentrum Stenekes. Samen met andere meiden en twee van onze meidencoaches ga je aan de slag met persoonlijke ontwikkeling, zelfbewustzijn en leiderschap.

Drie aaneengesloten dagen waarin je de tijd neemt voor jezelf, even los van school, telefoon en dagelijkse prikkels. Door echt stil te staan, te voelen en te delen, ontstaat er ruimte voor groei. In de groep herken je jezelf in de ander, en ontdek je dat je niet alleen bent in wat je meemaakt.

Tijdens Meiden met een Missie ga je ontdekken wat kwetsbaar én krachtig betekent. Je leert verantwoordelijkheid nemen voor je keuzes en je grenzen, en je werkt aan het vertrouwen dat nodig is om de regie over je leven terug te pakken.

Meiden met een Missie De volgende training is...

Op 10-11-12 februari 2026
Leeftijd: 15+ jaar
Groep: max. 12 meiden
Locatie: Piaam, Friesland
Duur: 3 dagen
Eigen bijdrage: €197,-

Ik heb een nieuwe kijk gekregen op mijn leven en hoe ik dingen aan kan pakken. Ik sta weer een stukje sterker in mijn schoenen en ik ben zelfbewuster geworden.

A, 19 jaar

Ik heb geleerd om mezelf beter te uiten, mijn emotie te laten zien en me open te stellen voor mensen.

D, 17 jaar

Ik heb over grenzen heen moeten stappen en een bepaalde kwetsbaarheid met mensen gedeeld wat ik anders niet deed. Ik vond het moeilijk, maar ik heb er super veel mee bereikt!

L, 18 jaar

Een moment om echt aan jezelf te werken en niet om anderen te hoeven denken. En dat, met mensen om je heen die je kunnen helpen.

R, 17 jaar

Voor wie is Meiden met een Missie? Voor meiden die willen groeien

Meiden met een Missie is er voor meiden en jonge vrouwen vanaf ongeveer 15 jaar die al een coachingstraject volgen. Je werkt dus al aan jezelf samen met je coach, en deze training sluit daar perfect op aan. Deelname aan Meiden met een Missie geeft een flinke boost aan jouw 1-op-1 traject.

Tijdens de training ben je met andere meiden die ook bezig zijn met hun eigen groei. Iedereen komt met haar eigen verhaal, uitdagingen en doelen. Dat kan gaan over meer zelfvertrouwen krijgen, leren omgaan met spanning, beter je grenzen voelen en aangeven, of juist durven kiezen voor wat belangrijk is voor jou.

Omdat je een paar dagen intensief met elkaar optrekt, leer je niet alleen veel over jezelf, maar ook over de kracht van de groep. Je ontdekt dat je niet de enige bent die soms worstelt, en dat delen, luisteren en samenwerken juist helpen om sterker te worden.

Wat brengt de training? Hier groeit iets wat blijft

Zonder al teveel prijs te geven, kunnen we je wél alvast een aantal dingen beloven:

  • Je ontmoet meiden die je echt gaan begrijpen
  • Je ontdekt waar jouw grenzen liggen en dat je verder kunt dan je dacht
  • Je neemt verantwoordelijkheid voor jezelf en je keuzes
  • Je gaat voelen wat voor jou belangrijk is
  • Je krijgt nieuwe energie
  • Je zult jezelf verrassen en trots ervaren
  • Je groeit in kracht, vertrouwen en zelfkennis

Wat gaan we doen tijdens Meiden met een Missie? Hier begint jouw avontuur

We gaan natuurlijk niet het hele programma verklappen. Wat we precies gaan doen, ontdek je pas als je er bent. Wat we wel kunnen beloven, is dat je uit je comfortzone gaat, dat je jezelf beter leert kennen en dat je momenten zult ervaren die je niet snel vergeet.

Tijdens Meiden met een Missie leer je over jezelf, over je karakter, je gedrag, je gevoelens en de patronen die soms in de weg zitten. Je gaat ontdekken wat er in je hoofd en in je lijf gebeurt en hoe je daar invloed op hebt.

Samen met de groep en je coaches ga je aan de slag met wat voor jou belangrijk is. Je brengt persoonlijke doelen in kaart, spreekt je wensen uit en ervaart wat het betekent om leiderschap te nemen over je eigen leven.

Begeleiding tijdens de training Samen met de meidencoaches

Meiden met een Missie wordt begeleid door ervaren meidencoaches. Je kunt in ieder geval rekenen op Julia en Jeltsje.

Voorafgaand aan Meiden met een Missie ontvang je van ons alle praktische informatie, zoals een paklijst en de belangrijkste afspraken.

Tijdens Meiden met een Missie zorgen wij voor een veilige en vertrouwde omgeving waarin jij je volop kunt ontwikkelen. Alcohol en drugs zijn niet toegestaan, omdat ze persoonlijke groei in de weg staan. Zo blijft Meiden met een Missie een eerlijke, leerzame en waardevolle ervaring die je nog lang bijblijft.

Lees hier de meestgestelde vragen en antwoorden FAQ

Hoe is het vervoer geregeld?

Je regelt je eigen vervoer naar de locatie. Heb je hier hulp bij nodig? Geef het aan bij je coach.

💬 Deelnemers & begeleiding

Moet ik al in coaching zijn om mee te kunnen?

Ja, de training is onderdeel van je coaching bij Expertisecentrum Stenekes. Wat je tijdens de training meemaakt, helpt je verder in jouw traject. Alles wat je leert, kun je daarna meteen gebruiken. Ben je nog niet in coaching maar wil je wel mee? Neem contact op!

Wat als ik iets moeilijk vind, niet durf of heimwee krijg?

Dat kan gebeuren, en dat is helemaal oké. Onze coaches zijn er juist om je te helpen op die momenten. Samen kijken we wat werkt voor jou. Vaak merk je dat je meer kunt dan je dacht.

Hoeveel coaches gaan er mee?

Er gaan altijd meerdere coaches mee, meestal Jeltsje en Julia, soms met een extra coach erbij. Er is dus altijd iemand bij wie je terecht kunt. Dit wordt per editie uitgelegd in de brochure.

📱 Telefoon & contact

Hoe kunnen mijn ouders contact opnemen als dat nodig is?

Je ouders krijgen voor vertrek de telefoonnummers van de coaches. Als er iets dringends is, kunnen ze gewoon bellen. Wij zijn overdag altijd bereikbaar.

Worden er foto’s gemaakt tijdens de dagen?

Ja, af en toe. Zo kun je later laten zien wat je hebt meegemaakt. We doen dat met respect én toestemming.

💰 Kosten en aanmelding

Waarom betaal ik een eigen bijdrage?

We vragen een eigen bijdrage voor de kosten van overnachtingen, eten, drinken en vervoer. We houden die kosten zo laag mogelijk, zodat iedereen mee kan doen. Hoe hoog het bedrag precies is, verschilt per editie. Je hoort dat altijd vooraf van je coach.

Kan ik vrij krijgen van school?

Dat verschilt per school. Het is belangrijk dat je dit op tijd bespreekt met je mentor of zorgcoördinator. Vaak begrijpen scholen goed waarom de BIVAK belangrijk is en denken ze graag met je mee. Dus: even overleggen en op tijd aanvragen.

Hoe meld ik me aan?

Dat kan super eenvoudig: klik op de knop ‘Aanmelden’ bovenaan deze pagina, of geef bij je coach aan dat je mee wilt. Die helpt je verder met de inschrijving.

Stond jouw vraag er niet tussen? We denken graag met je mee

Heb je vragen? Stel ze gerust aan je coach. Heb je nog geen traject bij ons? Neem dan contact op voor een kennismaking en ontdek of een 1-op-1 traject bij jou past.

Contact opnemen
Back To Top